Zapraszam Mieszkańców Głuszycy do korzystania z rowerów elektrycznych, które można bezpłatnie wypożyczać od dziś – od pierwszego dnia wiosny w siedzibie Centrum Kultury-MBP w Głuszycy – powiedział w czasie uroczystego otwarcia wypożyczalni rowerów elektrycznych burmistrz Roman Głód.
Rowery z napędem elektrycznym z pewnością staną się jedną z najbardziej ulubionych form aktywności, zwłaszcza dla głuszyckich seniorów, którzy nie zawsze są w stanie pokonać przewyższania górskiego położenia naszej Gminy. 

Wypożyczalnia zlokalizowana na parterze CK-MBP w Głuszycy przy ul. Grunwaldzkiej 26 czynna jest od dnia 21 marca do 31 października od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Rower można wypożyczyć na 24 godziny. Istnieje także możliwość wypożyczenia roweru na czas weekendu w piątek od godz. 15.00 z terminem zwrotu do poniedziałku do godz. 9.00. Rowery wypożyczane będą wyłącznie pełnoletnim mieszkańcom Głuszycy po okazaniu aktualnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem takiego jak dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Przed wypożyczeniem należy także zapoznać się z regulaminem wypożyczalni i podpisać umowę wypożyczenia sprzętu, czyli roweru wraz z zabezpieczeniem i kaskiem.

Regulamin wypożyczalni rowerów elektrycznych znajduje się na tablicy ogłoszeń w siedzibie CK-MBP oraz na stronie www.gluszyca.pl w zakładce Wypożyczalnia rowerów elektrycznych i na FB- Sudeckie rowery elektryczne.

http://www.gluszyca.pl/upload/upload/regulamin.pdf