14-20 marca Tydzień z Internetem
Tydzień z Internetem to doroczna, ogólnoeuropejska kampania, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje Internet. Kampania jest koordynowana przez organizację pozarządową Telecentr-Europe. W Polsce koordynuje ją Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego wspierana przez liczne grono partnerów. Działania polegają na organizowaniu w miejscach oferujących publiczny dostęp do Internetu spotkań, prezentujących ciekawe