Lubisz tańczyć? Chcesz ciekawie i aktywnie spędzać piątkowe popołudnia? Zapraszamy na zajęcia taneczne do Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy.  W sezonie 2022/2023 planujemy uruchomić cztery grupy zajęć prowadzonych przez renomowaną wałbrzyską Szkołę Tańca CORDEX.

Dodatkowo od 30 września o godz. 19.00 planujemy uruchomienie trzymiesięcznego kursu tańca towarzyskiego w parach (zajęcia trwają 1 godz./ tyg.). 

TANECZNA AKADEMIA MALUCHA

Zajęcia dla przedszkolaków między 4 a 6 rokiem życia. To czas spędzony na zabawie z muzyką i ruchem, a także nauka prostych elementów gimnastycznych i tanecznych. Na dobry początek zapraszamy na zajęcia rytmiczno-taneczne, z czasem można wybrać te poszerzone o elementy tańca towarzyskiego, hip-hopu czy baletu.

TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI

To nie tylko wyrafinowana sztuka, ale także przyjemna aktywność i poprawa sylwetki przez zabawę. Na zajęciach uczymy gorących tańców latynoamerykańskich jak samba, cha-cha czy jive, a także eleganckich standardowych jak walc angielski, wiedeński czy quickstepa . Prowadzenie i poziom dostosowany jest do wieku uczestników – dzieci. Preferujemy dzieci w wieku 8-12 lat.

LATINO SOLO

Tańce latynoamerykańskie wzbogacone o salsę i bachate tańczone bez partnera. Do czerpania radości z tańca w rytmicznej gorącej muzyce nie potrzebujemy prowadzenia. Zajęcia przyniosą radość, spełnienie oraz kondycję, a to wszystko w przyjaznej atmosferze.

KURS TAŃCA W PARACH
To propozycja dla par chcących nauczyć się tańca razem. Na początek proponujemy taniec użytkowy, imprezowy, gdzie poznajemy postawy prowadzenia, przejść i ruchu do muzyki tanecznej. W czasie kolejnych stopni wtajemniczenia wkraczamy w style tańca towarzyskiego jak samba, cha-cha, walc czy tango. Wszystko odbywa się w czasie 3- miesięcznych kursów. Nie masz pary? Napisz, być może znajdziemy.

Ilość miejsc ograniczona. Zajęcia są odpłatne- karnet 120 zł/ os. za miesiąc. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 503 102 817 lub mailowo na adres: instruktorzy@gluszyca.pl.

 

Zapraszamy i czekamy na miłośników tańca!