Lubisz pływać? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności i dobrze się bawić? Zapraszamy dzieci i młodzież – mieszkańców powiatu wałbrzyskiego – do udziału w Powiatowym Turnieju Pływackim. Turniej odbędzie się w środę 20 lipca o godz. 12.00 na obiekcie kąpielowym w Głuszycy przy ul. Dolnej.

Zapisy startują 1 lipca. Zgłoszenia można dokonać w siedzibie Centrum Kultury-MBP w Głuszycy, ul. Grunwaldzka 26 (w bibliotece- w godzinach pracy instytucji) lub na obiekcie kąpielowym ( u ratowników) lub mailowo na adres: ckmbp@gluszyca.pl

Prosimy o zapoznanie się z regulamin turnieju. Warunkiem koniecznym udziału w turnieju jest wypełnienie zgody na udział w turnieju przez rodzica/opiekuna prawnego uczestnika.

Uwaga! W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych termin turnieju może ulec zmianie. W razie pytań prosimy dzwonić pod nr tel. 74 84 56 334 w. 15 lub 500 011 575.

Do udziału w Powiatowym Turnieju Pływackim zapraszają: Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski, Burmistrz Głuszycy Roman Głód  oraz Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy.

Regulamin-Powiatowego-Turnieju-Plywackiego1

Zgoda-na-udzial-w-turnieju-plywackim1

REGULAMIN Turnieju