Old Spice Girls plakat CABARET mini20 lutego o godz. 18.00 na scenie głuszyckiego Centrum Kultury będzie można obejrzeć ,,Babski Kabaret Old Spice Girls”, czyli trzy znakomite aktorki w niepowtarzalnym przedstawieniu kabaretowym. Bilety w cenie 30 zł.

Barbara Wrzesińska, Lidia Stanisławska i Emilia Krakowska – te trzy znakomite artystki o dużym i zróżnicowanym dorobku scenicznymkryją się pod tajemniczą nazwą „Babski Kabaret Old Spice Girls”. W głuszyckim CK wystąpią z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, pełen zabawnych monologów, dowcipów piosenek i improwizacji.Panie żartują więc z panów, wykorzystując teksty znakomitych twórców: Tuwima, Hemara, Brechta, Czubaszek czy Korpolewskiego.

Półtoragodzinny spektakl nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatane są piosenką – czasem gorzką, ale częściej dowcipną; zawsze można liczyć na puentę w najwyższym stylu.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Centrum Kultury-MBP w Głuszycy w od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20. Szczegóły pod nr tel. 74.8456.334. Liczba biletów ograniczona.