Miniona sobota przeszła do historii jako ta niezwykła. Wszystko za sprawą wyjątkowej uroczystości jaką były Jubileusze Małżeństw. Na sali widowiskowej w Centrum Kultury –  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Kierownik USC Anna Kabat odznaczyli medalami oraz listami gratulacyjnymi pary, które w tym roku obchodziły swoją 25, 30, 35, 40, 45, 50 i 60 Rocznicę ślubu.

Niech dzisiejsza uroczystość sprawi, że poczujecie się tak, jak wiele lat temu na własnych weselach. To ogromny zaszczyt móc być tu z Państwem, ponieważ to Wy pokazujecie naszemu społeczeństwu, jak ważne jest małżeństwo, jak ważna jest rodzina. Zasługujecie na najwyższe uznanie – powiedział Burmistrz Głuszycy Roman Głód.

Wszystkim Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogodnych dni, wytrwałości, miłości oraz pomyślności we wszystkim co przed Wami w dalszym życiu.

Dziękujemy pani Kierownik USC Annie Kabat za przygotowanie całej uroczystości, a Dyrektor Centrum Kultury- MBP w Głuszycy Sabinie Jelewskiej za bycie gospodarzem wydarzenia. W uroczystości uczestniczyli również Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Milczarek oraz przedstawiciele Rady Miejskiej Beata Drapała oraz Mirosław Żołopa.

Tekst oraz zdjęcia: UM Głuszyca