Głuszyckie Centrum Kultury zaprasza fanów kina na bezpłatne pokazy filmowe. Dwa razy w miesiącu sala widowiskowa przeobrażać się będzie w salę kinową, w której będą wyświetlane filmy dla młodzieży od 13 roku życia oraz dla dorosłej publiczności. Zaplanowane pokazy filmowe będą aktualizowane na stronie www.ckmbp-gluszyca.pl- informuje Sabina Jelewska, dyrektorka CK-MBP w Głuszycy.

W piątek 23 lutego o godz. 18  rozpoczynamy filmową przygodę  w odległej galaktyce. Wyświetlony będzie amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o grupie superbohaterów, którzy muszą dokończyć bardzo odpowiedzialną misję.

W poniedziałek 26 lutego o godz. 18 kino dla dorosłych otworzymy polską produkcją, która dostarczy  wielu emocji i  wzruszeń. Akcja filmu  przenosi widza do Warszawy w latach 1967-1968. Zaślepiona uczuciem do agenta tajnych służb dziewczyna rozkochuje w sobie na jego polecenie znanego pisarza w celu inwigilacji. Jak potoczy się ta historia? Trzeba koniecznie zobaczyć. Dodatkową rekomendacją jest wyśmienita obsada aktorska. Zaintrygowani?

Na pokazy filmowe zapraszają Burmistrz Głuszycy Roman Głód i Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Milczarek.