Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty sensoplastyczne. Warsztaty są bezpłatne, odbywać się będą w każdy czwartek w godz. 16.30-18.00 w świetlicy wiejskiej w Kolcach. Pierwsze zajęcia startują 29 września. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem tel. 503 102 817 lub na pierwszych zajęciach.

Na zajęcia zapraszamy dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Głuszyca w wieku od 6 lat. Uczestnictwo w warsztatach wymaga udzielenia pisemnej zgody przez rodzica/ opiekuna prawnego dziecka. Formularz zgody dostępny jest poniżej oraz na pierwszych zajęciach. Zajęcia są dofinansowane z budżetu Gminy Głuszyca ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Sensoplastyka to forma twórczości plastycznej absorbująca wszystkie zmysły. Sprzyja relaksacji, rozwija kreatywność i umiejętność pracy w grupie. Młodzi „warsztatowicze” będą tworzyć np. zamki z piasku kinetycznego, towarzyszyć im przy tym będzie muzyka i oświetlenie, a wszystko po to, aby pobudzać zmysły dzieci i angażować w realizację dowolnych projektów. Zajęcia sensoplatyczne są „podróżą w nieznane” i gwarantują szereg doznań w spontanicznej i twórczej zabawie.

Do pobrania:

formularz zgody na udział w warsztatach