IF

CK-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy zaprasza na spotkanie z Teresą Lipowską, znaną m.in. z roli Barbary Mostowiak w serialu ,,M jak Miłość”. Wideokonferencja z aktorką już 26 września (czwartek) o godz. 11.

Głuszycka biblioteka uczestniczy w projekcie pod nazwą „Spotkania z pasjami”   realizowanym przez Fundację Orange, współfinansowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej. Projekt polega na przeprowadzaniu na żywo w bibliotekach spotkań on-line w formie wideokonferencji skierowanych głównie do osób starszych.

Bohaterami spotkań są osoby znane z telewizji, realizujące swoje hobby, specjaliści w danych dziedzinach. W ubiegłym tygodniu była to Krystyna Janda, a tym razem, w czwartek o godz. 11 odbędzie się wideokonferencja z Teresą Lipowską, aktorką znaną m.in. z roli Barbary Mostowiak w popularnym serialu ,,M jak Miłość”.

– Przedsięwzięcie realizowane przez naszą bibliotekę stwarza możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego, inspirujących dyskusji na ciekawe tematy, poznania pasji osób znanych, zadawania pytań oraz podzielenia się swoimi zainteresowaniami z innymi – komentują organizatorzy z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy. Wstęp na spotkania bezpłatny.