☀️⚽️🥅 Pogoda dopisała i pierwsze rozgrywki piłkarskie na zmodernizowanym boisku do piłki nożnej na Orliku w GŁUSZYCA – to lubię już za nami.
⚽️😎 Były prawdziwe piłkarskie emocje, mnóstwo dobrych akcji, celnych strzałów do bramek i drużynowa walka w duchu fair play pod opieką niezawodnych trenerów z MKS Włókniarz Głuszyca.
🇵🇱⚽️Rozgrywki GŁUSZYCKICH ORKLIKÓW rozpoczęły się bardzo uroczyście wspólnym przecięciem wstęgi na boisku, które służyć będzie i starszym, i młodszym miłośnikom strzelania goli. Miło nam było gościć przedstawicieli samorządu lokalnego: Grzegorza Macko – Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego, Burmistrza Głuszycy Roman Głód oraz radnych miejskich Grzegorz Milczarek i Sławomir Surmaczyński.
⚽️🥅 Rozgrywane mecze na boisku zaostrzyły apetyty młodych piłkarzy, więc przygotowany poczęstunek wszystkim smakował. Dziękujemy wszystkim za piękny czas pełen pozytywnych emocji😎
🤗 Dziękujemy za wsparcie i przekazane vouchery dla naszych młodych piłkarzy. Podziękowania dla naszych partnerów: Szkoła Podstawowa nr 3 w Głuszycy, JADŁO Głuszyca i Grzegorz Czepil, Restauracja Nowa i Judyta Golonka-Żołnieruk, Łowisko Złota Woda i Gracjan Rudnicki, Lodziarnia Malinka.