,,Tu mieszkamy, tu wspólnie działamy’’- to inicjatywa głuszyckiej grupy nieformalnej, która pragnie zaprosić rodziny z dziećmi zdrowymi oraz rodziny z dziećmi niepełnosprawnymi do aktywnego udziału w pikniku integracyjnym. W sobotę 22 września w godz. 15.00-18.00 na przybyłych na boisko sportowe przy ul. Dolnej w Głuszycy czeka moc atrakcji.


Zachęcamy dzieci i rodziców do wspólnych zabaw integracyjnych z animatorami, do odwiedzenia „Strefy Sztuki”, gdzie każde dziecko będzie mogło wykonać pracę plastyczną pod okiem lokalnego artysty oraz do poznania tajników szydełkowania i robienia na drutach w „Kąciku Robótek Ręcznych”. „Scenę Talentów” opanują młodzi lokalni artyści, a w „Kąciku Wesołej Buźki” będzie można zmienić się w ulubioną bajkową postać. Dla dzieci biorących udział w pikniku przygotowany będzie słodki poczęstunek i miły upominek. Zachęcamy szczególnie do udziału rodziny z dziećmi niepełnosprawnymi.


Projekt został dofinansowany w ramach konkursu #SPOŁECZNIEODPOWIEDZIALNI, współfinansowanego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich EDYCJA 2018-2019. Operatorem projektu jest Fundacja „Katolicka Inicjatywa Berit” w Głuszycy.
Przyjdź i baw się razem z nami! Serdecznie zapraszamy!