Współczesne czasy dostarczają wielu bodźców wywołujących napięcie psychiczne, stres. Szybkość świata zmusza nas do stałego poczucia kontroli. Potrzeba relaksu i odprężenia staje się podstawą zdrowia psychicznego i wsparciem w uzdrawianiu ciała. Relaksacja obniża tętno i ciśnienie, redukuje poziom hormonów stresu, zwiększa odporność organizmu.
Głęboki relaks to stan z pogranicza snu. Na tym poziomie ciało rozluźnia się, umysł uspokaja, zmysły nie reagują gwałtownie. Mówiąc prosto – ciało śpi, ale umysł pozostaje rozbudzony. Pozwalając prowadzić się w czasie sesji, wędrujemy w krainę własnej podświadomości, słuchamy i tworzymy własne wewnętrzne obrazy.
Wraz z instruktorkami @Joga w Jedlinie chcemy zaprosić Was na głęboki relaks z dźwiękiem, zabrać Was w podróż i oddać Wam wasze umysły, ciała i emocje zintegrowane i zrelaksowane. Krąg Kobiet w Głuszycy chce , aby doświadczenie relaksacji dało Wam lekkość przez cały dzień, a może jeszcze dłużej…
Instruktorki zapewniają prowadzenie, dźwięki, dobrą energię, Panie proszone są o ciepłe, wygodne ubranie, matę, aby się położyć , dobrze jest przynieść koc, aby się nim otulić.
Koszt 20 zł
Termin, godzina 30 marca 2022 godz.18.00 – 19.00