Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy zaprasza młodych czytelników do uczestnictwa w V ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek zorganizowanej pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. Impreza rozpocznie się w sobotę 5 października 2019 r. o godz. 18:00 a zakończy 6 października o godz. 8:00.W programie m. in.:

  • gry i zabawy literackie
  • konkursy
  • wizyta tajemniczych gości
  • poczęstunek

Głuszycka edycja imprezy adresowana jest do dzieci w wieku 8-12 lat. Zgłoszenia dziecka mogą dokonać rodzice lub opiekunowie prawni do 3 październka do godz. 17.00 w siedzibie biblioteki (Głuszyca, ul. Grunwaldzka 26, parter). Ilość miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo uczestnictwa mają czytelnicy naszej biblioteki.

Więcej informacji pod nr tel. 512 041 027

Serdecznie zapraszamy!

Noc Bibliotek 2019 WARUNKI UCZESTNICTWA

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji. W bibliotekach w całej Polsce czekają na czytelników specjalne wydarzenia – niecodzienne spotkania z literaturą i jej gwiazdami.