krystyna_sienkiewicz_25 kwietnia 0 godzinie 18.00 w głuszyckim CK-MBP sceną zawładnie królowa polskiego kabaretu – Krystyna Sienkiewicz. Rewelacyjne monologi, doskonałe piosenki, humor najwyższych lotów, a to wszystko okraszone czarem i urokiem niezłomnej aktorki, przy czynnym akompaniamencie pianisty. Uwielbiana przez publiczność artystka wystąpi w przedstawieniu kabaretowym ,,Śmiechoterapia”. Bilety w cenie 29 zł.

 Każdy, kto pamięta rewelacyjny występ kabaretu Old Spice Girls w głuszyckim CK-MBP, może liczyć na podobną dawką humoru i dowcipu najwyższej klasy. 25 kwietnia wystąpi powiem królowa sceny kabaretowej – Krystyna Sienkiewicz.

Aktorka niejednokrotnie już dowiodła swojego talentu kabaretowego, a jej charakterystyczna barwa głosu i specyficzne poczucie humoru są nie do podrobienia. W trakcie występu artystka zaprezentuje szereg skeczy i piosenek przeróżnej tematyce, jednak przeważą związane z miłością i relacjami damsko-męskimi. Nie zabraknie też wyjść artystki bezpośrednio do publiczności. Na widzów czekają więc  , błyskotliwe monologi, rewelacyjna zabawa, doskonałe piosenki, humor najwyższych lotów, a to wszystko okraszone ogromną klasą, czarem i urokiem niezłomnej artystki. Bilety do nabycia w Centrum Kultury-MBP w godz. 8-19 w cenie 29 zł.