posterA3.indd W każdy czwartek o godzinie 11 w bibliotece odbywają się wirtualne spotkania seniorów z   ciekawymi osobami. Dotychczas „gościliśmy” znane aktorki Krystynę Jandę i Teresę Lipowską. Obie panie zaraziły uczestników wideokonferencji swoim optymizmem, energią i pozytywnym nastawieniem do życia. Podczas spotkań można było poznać liczne ciekawostki z życia prywatnego i zawodowego aktorek. Uczestnicy mieli także niepowtarzalną okazję zadawania pytań bohaterkom spotkań.

IV „Spotkanie z pasjami” odbędzie się już 3 października (czwartek) o godz. 11:00 w czytelni naszej biblioteki. Internetowym gościem będą tym razem Latające Babcie. Misją Latających Babć (pań i panów w wieku 55+) jest realizowanie swoich pasji. Pasji, które przez lata były odkładane „na później” ze względu na pracę, obowiązki domowe i rodzinne. Latające Babcie udowodnią, że jesień życia to doskonały okres, aby realizować plany i marzenia, by zacząć żyć pełną piersią dla siebie i dla innych i ciągle czuć się potrzebnym.

W kolejne czwartki spotkania z innymi ciekawymi osobami. Serdecznie zapraszamy.

Biblioteka uczestniczy w projekcie pod nazwą „Spotkania z pasjami” realizowanym przez Fundację Orange, współfinansowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej.

          logo_pl