Serdecznie zapraszamy do udziału w festynie charytatywnym „Gramy dla Dawida” w niedzielę 7 października o godz. 13.00. Festyn organizujemy na boisku sportowym przy ul. Dolnej w Głuszycy. 26-letni Dawid jest mieszkańcem Głuszycy. Niefortunny skok do wody Dawida spowodował, że doszło złamania kręgosłupa i przerwania rdzenia kręgowego. Dawid jest w 70% sparaliżowany. W imieniu rodziny Dawida apelujemy o pomoc w zbiórce pieniędzy nr  2018/3912/KS na leczenie i rehabilitację Dawida.

Pamiętajmy, razem możemy więcej!

Podczas niedzielnego festynu będzie można obejrzeć występy artystyczne, pokazy bokserskie i kickbokserskie z udziałem mistrzów świata, pokazy OSP w Głuszycy Górnej, przejazdy motocyklami, a także  mecz piki nożnej: Samorządowcy kontra Księża. Na dzieci czekają zabawy, dmuchańce, malowanie buziek, jazda konna i wiele innych atrakcji. Ponadto w czasie festynu będzie można wesprzeć akcję zbiórki krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.

Organizatorami festynu są Gmina Głuszyca, Ochotnicza Straż Pożarna w Głuszycy Górnej oraz Komisariat Policji w Głuszycy.