W niedzielę  1 marca 2020 r. zapraszamy miłośników aktywnego wypoczynku, młodzież i dzieci z rodzicami do udziału w głuszyckiej edycji ogólnopolskiego wydarzenia pn. Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tym razem zapraszamy do wspólnego pokonania  dystansu o długości 5,5 km ze startem o godz. 12:00 spod kaplicy św. Józefa w Głuszycy. Metę zaplanowano  przy Agroturystyce „Gościniec” w Łomnicy, gdzie na każdego będą czekać medale i ciepły posiłek.

Zapisy przyjmujemy w pokoju instruktorów w Centrum Kultury-MBP w Głuszycy osobiście  lub pod nr tel. 503 102 817. Opłata startowa wynosi  22 zł od uczestnika biegu i obejmuje pakiet startowy z koszulką i pamiątkowym medalem, ubezpieczenie OC, posiłek regeneracyjny . Ilość pakietów startowych ograniczona. Załączamy regulamin biegu wraz mapką  trasy.

W imieniu Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej- Oddział w Wałbrzychu zapraszamy wszystkich do wsparcia akcji „Wilczym tropem”. Jeśli nie jest Ci obojętny los dzieci nieuleczalnie i terminalnie chorych przyłącz się do nas. Bądź z nami ciałem i duchem, wspieraj nas w myślach i czynach, zrób to, co możesz by echo pomocy nigdy nie zgasło. Bieg „Wilczym tropem” to akcja dedykowana wszystkim, którzy chcą wesprzeć dzieci, będące podopiecznymi Wałbrzyskiego Hospicjum. Wszystkie środki finansowe pozyskane dzięki tej akcji zostaną przeznaczone na rehabilitację chorych dzieci- SZCZEGÓLNYCH PODOPIECZNYCH Wałbrzyskiego Hospicjum                                                                    

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin: regulamin Bieg Tropem Wilczym 2020-skonwertowany

Mapka: