W sobotę 10 czerwca o godz. 18 zapraszamy do sali widowiskowej Centrum Kultury w Głuszycy na koncert kwartetu Chojnacki&Miguła Contemplations w ramach cyklu JAZZ NIE TYLKO NAD ODRĄ.

Chojnacki&Miguła Contemplations to projekt muzyków na co dzień związanych z wrocławską sceną jazzową. Są laureatami nagrody specjalnej w „Konkursie na Indywidualność Jazzową” 56.

Festiwalu Jazz nad Odrą. Kwartet tworzą: Jan Chojnacki – trąbka, Filip Miguła – fortepian, Bartłomiej Chojnacki – kontrabas i Adam Wajdzik- perkusja. W wykonaniu zespołu usłyszymy jazz inspirowany muzyką świata z autorskiej płyty „Contemplations”. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Cykl koncertów JAZZ NIE TYLKO NAD ODRĄ jest dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego oraz przez  ZAW STOART.

Organizator: Fundacja “Jazz nad Odrą”. Partnerzy projektu: Wołowski Ośrodek Kultury, Centrum Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy, Dusznicki Ośrodek Kultury, Stara Kopalnia/ Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu. Patronat medialny: Jazz Forum, JazzPress, RadioJazz.Fm