Zapraszamy do korzystania z wypoczynku nad wodą na jedynym w powiecie wałbrzyskim otwartym obiekcie kąpielowego przy ul. Dolnej w Głuszycy. Obiekt czynny będzie codziennie w lipcu i w sierpniu br. w godz. 11.00-18.00

Na miejscu na terenie obiektu na przybyłych  czekają w tym roku dwie niecki basenowe: duża i mała oraz boisko do piłki siatkowej plażowej. Nad bezpieczeństwem wypoczywających nad wodą czuwają ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego w Wałbrzychu.

Ze względu na panujący stan epidemii koronawirusa i w trosce o bezpieczeństwo wypoczywających oraz pracowników prosimy o zapoznanie się z regulaminem obiektu i egzekwowanie jego zapisów. Wejście na teren obiektu traktowane jest jako akceptacja zapisów regulaminu.

Prosimy szczególnie o dezynfekcję rąk przy wejściu na obiekt oraz przy wychodzeniu, a także o zachowanie dystansu społecznego (min. 4m2 na osobę lub dystans1,5 metra odległości od innych) zarówno w wodzie, jak i na terenie obiektu – na trawnikach, przy kasie, przy toaletach i przed szatniami.

Życzymy wszystkim bezpiecznego wypoczynku i prosimy o odpowiedzialne zachowanie !

Regulamin obiektu i cennik w naszej zakładce sport