Poczujmy wspólnie magię świąt Bożego Narodzenia dzięki barwom, dźwiękom, smakom i zapachom. Burmistrz Głuszycy Roman Głód zaprasza do odwiedzenia Głuszyckiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który zorganizowany będzie na terenie parkingu przy Przedszkolu Samorządowym przy ul. Grunwaldzkiej w Głuszycy w piątkowe popołudnie 17 grudnia w godzinach: 15:30- 18:00. Na przybyłych czekać będą ręcznie wykonane świąteczne ozdoby i ulubione przysmaki. Nie zabraknie także świątecznej muzyki, występów artystycznych i wyjątkowego gościa- św. Mikołaja.

Zapraszamy wystawców lokalnych produktów oraz artystów do prezentacji swoich świątecznych wyrobów. Zgłoszenia dokonujemy poprzez wypełnienie deklaracji uczestnictwa dostępnej na stronie: www.ckmbp-gluszyca.pl.

Kontakt telefoniczny pod numerem 503 102 817 w dni powszednie od 8:30 do 15:30 oraz mailowo na adres: ckmbp@gluszyca.pl. Na zgłoszenia czekamy do 13 grudnia. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia dostępnym na stronie www.ckmbp-gluszyca.pl.

Przeżyjmy wspólnie ten wyjątkowy czas przygotowań do świat Bożego Narodzenia! Zapraszamy!

*Podczas jarmarku będziemy również zbierać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Do pobrania:

DEKLARACJA UCZESTNICTWA W GŁUSZYCKIM JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM

Regulamin Głuszyckiego Jarmarku Bożonarodzeniowego 2021