a. Plakat 1 majówka

Muzyczna i Patriotyczna Majówka w Głuszycy

 

Centrala 57, SILENTlive i Paranoja Hotel wystąpią 3 maja organizowanej przez Centrum Kultury-MBP Majówce. Koncerty poprzedzą: spektakl, występy chóru i solistów oraz orkiestry dętej w repertuarze patriotycznym. Start o godz. 16. Wstęp wolny.

 

Głuszyckie CK-MBP zaprasza 3 maja na Majówkę  mającą na celu upamiętnienie rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. O godz. 16.00 w spektaklu pt. ,,Ważny dzień w Sejmie” wystąpi młodzież z koła teatralnego działającego przy CK-MBP, następnie orkiestra dęta, a na zakończenie bloku patriotycznego – soliści i Chór Seniorów – sekcje również działające przy CK.

 

W drugiej, muzycznej części obchodów, usłyszymy w polskim repertuarze trzy zespoły: o godz. 17.30 zagra Paranoja Hotel, o godz. 18 SILETNlive, a CENTRALA 57 zawładnie sceną o godz. 20.

 

Imprezie będą towarzyszyć bezpłatne atrakcje dla dzieci: dmuchańce, animacje, malowanie twarzy, warsztaty balonowe. Przewidziane są także kiermasze rękodzięła. Majówka odbędzie się w Ogrodzie Jordanowskim naprzeciw Centrum Kultury-MBP. W razie silnych opadów deszczu, impreza zostanie przeniesiona do Sali Widowiskowej CK.

Planowany jest także na kompleksie ,,Orlik”  przy ul. Dolnej – w miarę sprzyjających warunków atmosferycznych – Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej. Tutaj także organizatorem jest Centrum Kultury-MBP