Zbliża się magiczny, świąteczny czas, a św. Mikołaj już niebawem odwiedzi dzieci – także te, które mieszkają w Głuszycy. Zapraszamy dzieci do udziału w animacjach i atrakcjach podczas zabawy mikołajkowej: w sobotę 3 grudnia w godz.16-19 w sali widowiskowej Centrum Kultury-MBP w Głuszycy lub we wtorek 6 grudnia w godz. 16-19 w świetlicy wiejskiej w Kolcach.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy rodziców o zgłaszanie udziału dzieci w mikołajkach poprzez kontakt pod nr tel. 503 102 817. Zgłoszenia przyjmujemy do 30.11.2022 w dni powszednie, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00. Warunkiem koniecznym udziału dziecka zabawie jest wypełnienie, podpisanie i dostarczenie formularza zgłoszeniowego dziecka przez rodzica/ opiekuna prawnego. Formularz jest do pobrania poniżej, będzie dostępny także w dniu wydarzenia. Dzieci poniżej 6 roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej.

Wstęp na zabawę mikołajkową jest bezpłatny. Zadanie jest dofinansowane z budżetu Gminy Głuszyca ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Do pobrania:

Deklaracja uczestnictwa w zabawie mikołajkowej