Paranoja i DJ Brylok, występy głuszyckich zespołów muzycznych, zabawy na dmuchańcach i animacje dla dzieci to tylko niektóre atrakcje przygotowane na Głuszycką Majówkę, na którą zapraszamy w świąteczne popołudnie 3 maja 2022 na teren boiska sportowego przy ul. Dolnej 2 w Głuszycy.

Rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczniemy o 15:15 pod „Pomnikiem Niepodległości” od uroczystego złożenia kwiatów. O godz. 15:30 na boisku wystąpi Chór Seniorów Renoma oraz Głuszycka Orkiestra Dęta, którzy zaprezentują się w repertuarze patriotycznym. Swoje utwory muzyczne zagra także znany, lubiany i odnoszący sukcesy zespół Paranoja. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Na dzieci czekać będą animatorzy i zabawy na dmuchańcach oraz ulubione piknikowe przysmaki:  popcorn, wata cukrowa czy sorbety, grill. Na koniec do wspólnej zabawy porwie wszystkich DJ Brylok z Wałbrzycha, który gra imprezy w stylu Funk Disco 80’90’00 RnB Hip Hop.

Do radosnego świętowania w dniu 3 maja zapraszają Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Centrum Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy.

REGULAMIN IMPREZY NIEMASOWEJ (1)