Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Centrum Kultury-MBP w Głuszycy zapraszają dzieci z Gminy Głuszyca w wieku 6-12 lat do udziału w zajęciach feryjnych organizowanych w dniach 10-21 lutego br. Podczas dwutygodniowych zajęć planujemy wiele ciekawych zajęć, wyjazdów i warsztatów.

Proponujemy m.in. zajęcia integracyjne, gry i zabawy, warsztaty plastyczne i artystyczne, wyjazdy do teatru oraz wycieczki do ciekawych miejsc w poszukiwaniu niezapomnianych przygód. W trakcie zajęć znajdzie się także czas na odprężenie i relaks na krytej pływalni Delfinek. Na zakończenie aktywnego czasu wypoczynku zaprosimy wszystkie dzieci  na bal karnawałowy. Będzie aktywnie, twórczo i wesoło.

Zajęcia organizowane w czasie tegorocznych ferii zimowych odbywać się będą w Centrum Kultury- MBP oraz w świetlicach wiejskich od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00. Zapisy przyjmujemy  w świetlicach wiejskich osobiście. Wpisowe wynosi 150 zł od osoby. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy rozpoczynamy w dniu 10 stycznia od godz. 9.00 do 27 stycznia 2020r.

Miejsca na zajęcia w Centrum Kultury – MBP są już zapełnione!

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin: regulamin zajęć zimowych 2020-skonwertowany