Koncertem „Gramy dla Mamy” w wykonaniu uczestników zajęć wokalnych, instrumentalnych i tanecznych świętowano Dzień Matki w Głuszycy. Na scenie pojawiły się młodzi zdolni podopieczni prowadzących zajęcia stałe w głuszyckim Centrum Kultury.

Koncert rozpoczął się występami uczniów Marcina Zalesia, prowadzącego indywidualne warsztaty nauki gry na gitarze akustycznej i elektrycznej. Utwory instrumentalne wykonali Zosia Zychal, Daria Burek, Bartek Makułowicz oraz Dawid Walewicz. Wielu chwil wzruszeń dostarczyły występy Oliwii Zelek, Mileny Smusz, Mai Bacior i Antoniny Michalskiej- podopiecznych trenera wokalnego Radosława Zychala.

Niesamowite emocje wzbudził występ najmłodszych – dwóch grup tanecznych Kocie i Psie Łapki, prowadzonych przez Jadwigę Szwebs-Kostkiewicz. Trenerka tańca zaprosiła na scenę również swoje podopieczne ze Stowarzyszenia „Nowe Życie” ze Szczawna-Zdroju tworzące zespół Baby-Jagi. Walca wiedeńskiego i angielskiego, sambę i salsę zaprezentowały także dzieci uczęszczające na zajęcia do Piotra Szewczyka ze Szkoły Tańca „CORDEX”, która od trzech miesięcy prowadzi kurs tańca dla dzieci i dorosłych w głuszyckim CK-MBP.

Wielkie gratulacje za piękne występy na scenie dla wszystkich uczestników zajęć oraz  dla trenerów grup tanecznych, wokalnych i instrumentalnych. Zainteresowanych udziałem w indywidualnych lub grupowych zajęciach stałych w nowym sezonie, czyli po wakacjach, prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami CK-MBP pod nr tel. 503 102 817.