Wszyscy znamy kolorowe skarbonki, z którymi podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chodzą wolontariusze. Lokalne firmy też mogą w ten sposób wspierać cel Finału! Jeśli pracujesz w firmie lub instytucji, możecie u siebie postawić Firmową Puszkę Stacjonarną i dołączyć do głuszyckiego sztabu.

Czym jest Firmowa Puszka Stacjonarna?
To tekturowa puszka kwestarska, taka sama, kolorowa i wyjątkowa, jak te wolontariuszy, która przypisana jest do konkretnego Opiekuna (osoby odpowiadającej za zbiórkę prowadzoną do Firmowej Puszki Stacjonarnej) i lokalu – np. sklepu, zakładu fryzjerskiego, biblioteki czy szkoły. Głuszycki sztab prowadzi nadzór nad prowadzoną kwestą.

Zbiórka do Sztabowych Puszek Stacjonarnych może odbywać się w dniach 10.12.2023 r. – 28.01.2024.

Ważne, żeby w dniu finału – 28 stycznia, zgłosić się do sztabu i rozliczyć puszkę.

To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wesprzeć Orkiestrę! Do głuszyckiego sztabu może przystąpić aż 20 firm, zakładając puszkę stacjonarną.

Rejestracja jest bardzo prosta i odbywa się online przez stronę: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ lub można przynieść wypełniony formularz do Centrum Kultury – MBP w Głuszycy.

Regulamin Sztabowej Puszki Stacjonarnej 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możecie pobrać na naszej stronie.

regulamin-sztabowej-i-firmowej-puszki-stacjonarnej-32-finalu-1

formularz-zgloszeniowy-puszki-stacjonarnej-2

Grajcie z nami od serca dla serca!