Grupa nieformalna „Świat Przez Różowe Okulary” w składzie: Dominika Zajączkowska, Klaudia Chętkowska, Agata Dąbrowska ma zaszczyt zaprosić wszystkich sportowych świrów (i nie tylko ) na super wydarzenie.

Rozpoczynamy wakacje z niesamowitą energią!

Już 22 czerwca sportowa bomba na Głuszyckim Orliku- impreza jakiej jeszcze nie było. Na dwóch boiskach odbędą się pokazy oraz warsztaty sportowe. Będziemy gościć Grupę Kalisteników z Ostrowa Wielkopolskiego, koszykarzy na wózkach inwalidzkich Górnik Toyota Wałbrzych z Arkadiusz Chlebda. Wspólnie potrenujemy z Grupa treningowa Głuszyca, MKS Włókniarz Głuszyca, będzie też Zumba i wspaniała energia Ani Szuchnik oraz  strefa Aktywnego Seniora.

W świat zdrowego jedzenia i suplementacji wprowadzą nas Klub Dobra Energia Głuszyca razem z  Damian Kamiński Instruktor Cross Training, samoobrony, trener postaw i zmian nawyków żywieniowych. Oprócz tego smakowity kącik ze zdrowymi przekąskami od PestalozziHaus i super nagrody za udział w naszej zabawie – zapraszamy całe rodziny, starszych, młodszych, wszystkich którzy lubią jak coś się dzieje – nie może Was zabraknąć. Do zobaczenia.

Wstęp wolny, wszystkie atrakcje oraz jedzonko bezpłatne.

Projekt realizowany w ramach Dolnośląskie Małe Granty realizowanych przez Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych przy współfinansowaniu ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego.

 

REGULAMIN IMPREZY