W piątkowe popołudnie 22 marca galeria głuszyckiego Centrum Kultury zgromadziła  osoby zainteresowane fotografiami Wiesława Jaranowskiego, który od wielu lat z pasją i ogromną wrażliwością utrwala na swoich zdjęciach piękno naszej gminy i okolic. Głuszyckie stawy, Kamyki, elementy natury, niebanalne ujęcia górskich panoram, a także ciekawe obiekty architektury- m.in. obecna siedziba Urzędu Miejskiego w Głuszycy – to tematy, które przedstawia na swoich zdjęciach głuszyczanin – Wiesław Jaranowski.

Wernisaż był okazją do wymiany refleksji, zadawania pytań autorowi zdjęć i podzielenia się tajnikami warsztatu. Wystawę zobaczyła spora grupa Mieszkańców, a obecni na wernisażu Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Milczarek podziękowali autorowi za promowanie swoimi fotografiami piękna ziemi głuszyckiej.

Wystawa zdjęć Wiesława Jaranowskiego dostępna będzie dla odwiedzających do końca kwietnia br. w galerii w godzinach pracy Centrum Kultury w Głuszycy. Zapraszam serdecznie do odwiedzin– dodaje Sabina Jelewska, dyrektor głuszyckiego CK-MBP.