Zapraszamy dzieci i młodzież na bezpłatne warsztaty „Robotyka z LEGO® Education” prowadzone przez trenerów z KidsTech w Starej Kopalni w Wałbrzychu. Warsztaty odbywać się będą w godz. 16.30-18.00 dla dwóch grup: w poniedziałki w świetlicy wiejskiej w Kolcach oraz w środy w świetlicy wiejskiej w Grzmiącej.

Pierwsze zajęcia ruszają w poniedziałek 26 września oraz w środę 28 września. Na warsztaty zapraszamy dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Głuszyca od 6 roku życia. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem tel. 503 102 817 lub na pierwszych zajęciach.

Na warsztatach dzieci pracować będą w dwuosobowych zespołach. Na każdy zespół przypadać będzie zestaw klocków robotycznych LEGO® Education i tablet. Warsztaty poprowadzi doświadczony trener z ukończonym kursem LEGO® Academy. Prowadzący na warsztatach korzysta z licencjonowanej platformy i programów do nauczania robotyki firmy ROBORISEIT oraz programów autorskich. Tematyka warsztatów i stopień trudności budowanych konstrukcji dostosowany jest do wieku i umiejętności uczestników.

Udział dzieci i młodzieży w warsztatach wymaga udzielenia pisemnej zgody przez rodzica/ opiekuna prawnego dziecka. Formularz zgody dostępny jest poniżej oraz na pierwszych zajęciach. Zajęcia są dofinansowane z budżetu Gminy Głuszyca ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Do pobrania:

formularz zgody na udział w warsztatach