Od czwartku do niedzieli w Łomnickiej Chacie na zakochanych czeka słodki poczęstunek. Z kolei w piątek, 15 lutego w Centrum Kultury w Głuszycy,  Faktor Walentynkowy z Gwiazdą Wieczoru – Edytą Nawrocką.

– Urokliwe plenery Łomnickiej Chaty to idealne miejsce dla zakochanych, do którego zapraszamy 14 lutego. Do każdego posiłku serwujemy słodki poczęstunek – mówi Monika Bisek, p.o. dyrektora CK-MBP, w którego strukturach znajduje się Łomnicka Chata. – W piątek z kolei zapraszamy do Sali Widowiskowej ,,Pod Słoneczkiem” na Festiwal Walentynkowy Faktor, w którym może wziąć udział każdy, kto chce zaśpiewać o emocjach i uczuciach. Zapisy trwają jeszcze do wtorku, godz. 18stej. W piątek o godz. 16 zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać utworów o miłości, wstęp wolny – zachęca.

Gwiazdą Wieczoru, która wystąpi poza konkursem, tuż przed ogłoszeniem wyników, będzie Edyta Nawrocka. Artystka zasiądzie także w jury konkursu. Ale głosować na swojego faworyta będzie mogła także publiczność, dla której również przewidziane są nagrody. Festiwalowi będzie towarzyszył ,,Kiermasz Miłosny”.

 (fot. onet.pl)