W turnieju zorganizowanym 21.12.2012 r. przez Centrum Kultury-MBP wzięło udział 26 uczestników w czterech kategoriach wiekowych. Najstarszy uczestnik miał 80 lat. Mistrzem Głuszycy został Grzegorz Łukomski.

W kategorii „Junior Młodszy” zwyciężył Tomasz Miśkiewicz. Drugie i trzecie miejsce zajęli kolejno: Mariusz Siuta i Mateusz Naprawa.

W kategorii „Junior Starszy” pierwsze miejsce wywalczył Piotr Stępień, drugie Damian Reich, trzecie Jakub Fabian. Zwycięzcą w kategorii „Senior” został Grzegorz Łukomski. Kolejne miejsca zajęli Damian Rohacz i Grzegorz Liberacki. Najlepszym „Old Boy’em” okazał się Robert Pepela przed najstarszym uczestnikiem turnieju, blisko 80-letnim Panem Zbigniewem Zielińskim.

Wielki Finał, w którym wzięli udział zwycięzcy poszczególnych kategorii, wygrał Grzegorz Łukomski, zdobywając tytuł MISTRZA GŁUSZYCY 2012.

Czołowi zawodnicy otrzymali puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. W trakcie turnieju ubytki kalorii i energii zawodnicy mogli uzupełnić słodyczami i napojami.