Czwartkowe spotkanie z pasjami było wspaniałą przygodą – tym razem opowiedzianą z punktu widzenia żeglarza Romana Zamyślewskiego.  W pierwszej części wideokonferencji Gość spotkania przybliżył uczestnikom żeglarski świat, opowiadając jak u niego narodziła się pasja do żeglowania oraz  przytaczając kilka przygód przeżytych podczas wypraw. Wskazał  także warunki i możliwości dołączenia do żeglarskiej braci.  Uczestnicy mogli też podziwiać zdjęcia z rejsów oraz posłuchać szant.  W trakcie drugiej części transmisji pan Roman udzielał odpowiedzi na wybrane pytania napływające od uczestników „Spotkań” z całego kraju.  Dodatkowym elementem głuszyckiego spotkania było wręczenie jego uczestnikom kuponów upoważniających do 50% zniżki na lekcje tańca odbywające się w naszej instytucji.
Wszystkich, którzy chcą dołączyć do grupy „Spotkań z Pasjami” zachęcamy do odwiedzania biblioteki w każdy czwartek o godzinie 11.00.    Podczas kolejnego spotkania poznamy pasje Magdaleny Fikus, specjalistki w dziedzinie genetyki.

Biblioteka uczestniczy w projekcie pod nazwą „Spotkania z pasjami” realizowanym przez Fundację Orange, współfinansowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej.

     logo_pl