grupa BEZ JACKANastrojowo zagrała grupa Bez Jacka, klimatycznie i z energią wystąpiła Dorota Kuziela. Electric Roosters porwał do zabawy, a zespół Centrala 57 dołożył mocny rockowy akcent podczas VI Festiwalu z Gitarą na Stoku. Zabawa przy blasku ognisk trwała do późnych godzin wieczornych.

Na miłośników gitarowych dźwięków czekał różnorodny repertuar. Jako pierwszy wystąpił zespół Electric Roosters, który od razu porwał do zabawy bluesowo-countrowym brzmieniem. Tuż po nim grupa Bez Jacka przeniosła słuchaczy do krainy łagodności: niebanalne teksty i nastrojowe brzmienie gitar akustycznych wyciszyły słuchaczy do kolejnego występu, kiedy to na scenie pojawiła się kapela Centrala 57 z mocnym rockowym brzmieniem gitar. Publiczność bawiła się pod sceną i śpiewała razem z artystami. Na zakończenie wystąpiła Dorota Kuziela w niezwykle nastrojowym repertuarze i energetycznym głosem wprowadziła w zachwyt zgromadzonych słuchaczy. Jak co roku, na stoku płonęły ognika, a słuchacze nie tylko bawili się pod sceną, ale także odpoczywali na rozłożonych karimatach oraz w Łomnickiej Chacie. Podczas festiwalu najmłodsi mogli skorzystać z bezpłatnych animacji w westernowym miasteczku. Dla zainteresowanych przygotowany był przez pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu ratowników z wałbrzyskiego WOPR.

Organizatorem VI Festiwalu z Gitarą na Stoku była Gmina Głuszycy i Centrum Kultury-MBP w Głuszycy.

Za wsparcie w organizacji festiwalu dziękujemy sponsorom:

PP COLOR, fotograf – Piotr Gałek, Usługi Ogólnobudowlane Dużyński Piotr, Centrum Nieruchomości i Transportu – Beata Żołnieruk, Kompleks Osówka, „Kolumb” Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowo-Handlowe Marek Bisek, Auto-Miran – Andrzej Papamichalis, Jadłodajnia Finezja, Nauka Jazdy – Krzysztof Machowski,Top – materiały budowlane, ZNID- G.P. Walczak, Kostrzyca – dorabianie kluczy.

dorota kuziela centrala 57 electric roosters f5 f6 f7 f8 f10 f11 f12 fff oficj.otwarcie pokaz rat