Miłośników historii i czynnego wypoczynku, a także rodziny z dziećmi zapraszamy w niedzielę 3 marca br. do udziału w głuszyckiej edycji największego, ogólnopolskiego biegu pamięci, czyli „Tropem wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

Zawodnicy wystartują z placu przy Centrum Przesiadkowym (ul. Łukasiewicza) w Głuszycy o godz. 12. Meta ok. 4-kilometrowego dystansu mieścić się będzie przy „Łomnickiej Chacie” w Łomnicy. Biuro zawodów zlokalizowane będzie w dniu biegu w budynku przy Centrum Przesiadkowym i będzie czynne w godz. 10.00-11.30.

Bieg organizowany jest już po raz dwunasty w całej Polsce. Jego ideą jest oddanie hołdu Żołnierzom Niezłomnym, popularyzacja wiedzy o najnowszej historii oraz promocja aktywnego, rodzinnego wypoczynku.

Opłata startowa od uczestnika biegu wynosi 35 zł. W pakiecie startowym znajdzie się m.in. pamiątkowy medal i koszulka, a na mecie na zawodników czekać będzie ciepła herbata i poczęstunek. Opłata startowa obejmuje także zabezpieczenie medyczne. Ilość pakietów startowych ograniczona! Zapisy przyjmujemy telefonicznie pod nr tel. 503 102 817 lub w siedzibie Centrum Kultury-MBP w Głuszycy.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i uiszczenie opłaty startowej. Przed zgłoszeniem prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia dostępnym na stronie www.ckmbp-gluszyca.pl.

Serdecznie zapraszamy!

 

Do pobrania:

– regulamin biegu,  regulamin-Biegu-Tropem-Wilczym-2024(1)

– formularz zgłoszenia osoby pełnoletniej, FORMULARZ ZGŁOSZENIA OSOBY PEŁNOLETNIEJ (1) (1)

– formularz zgłoszenia osoby niepełnoletniej. FORMULARZ ZGŁOSZENIA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ (1) (1)