Utwory z nowo wydanej płyty zespołu „Paranoja” można było usłyszeć w sobotni wieczór 5 listopada w sali widowiskowej Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy.

Zespół „Paranoja” tworzą pasjonaci muzyki z Głuszycy, Wałbrzycha i Boguszowa-Gorc, czyli Krzysztof Haor (gitara), Ryszard Ogorzelec (bas), Mieczysław Gorzała (perkusja), Krzysztof Kurnyta (saksofon), Wiesław Hermanowicz (wokal) oraz Tomasz Link- menager zespołu. Grupa ma na koncie wiele koncertów, gra muzykę bluesowo-rockową z elementami progresywnymi i jazzowymi. Zespół został doceniony nagrodą publiczności i główną nagrodą na festiwalu „Las, Woda & Blues” w Radzyniu k. Sławy w 2018 r. W tym samym też roku występował na prestiżowym bluesowym festiwalu „Suwałki Blues Festival”, a w plebiscycie Blues Top 2020 został uznany za „Odkrycie roku”.

W czasie żywiołowego koncertu głuszycka publiczność poznała kompozycje zespołu z autorskimi tekstami i własną muzyką z najnowszej płyty zatytułowanej „Pytania”. Był także doskonały czas, by bliżej poznać dotychczasowe dokonania zespołu  oraz okoliczności związane z wydaniem krążka CD. Życzymy zespołowi „Paranoja” wielu ciekawych projektów i sukcesów na rynku muzycznym.