Zapraszamy dzieci do obejrzenia spektaklu teatralnego „Odwiedzając czarownice” w adaptacji Roberta Delegiewicza. Scenariusz widowiska powstał na podstawie książki dla dzieci autorstwa Lidii Miś, która w roku 2004 uhonorowana została Nagrodą Związku Literatów Polskich za najlepszy debiut prozatorski. Baśń autorstwa Lidii Miś pokochały tysiące dzieci w całej Polsce, a 13 czerwca o godz. 9.00 i 10.30 można ją będzie zobaczyć na w sali widowiskowej Centrum Kultury-MBP w Głuszycy.

„Odwiedzając czarownice” jest opowieścią o podróży małej dziewczynki – ośmioletniej Asi, przez świat magicznej baśni. Poprzez karty zaczarowanej książki wnika w nieznaną krainę, która dzięki jej dobroci zaczyna się powoli zmieniać. „Odwiedzając Czarownice” jest kolorową opowieścią pozwalającą wejść nie tylko głównej bohaterce, ale i młodym widzom w zaczarowany świat.

Prosimy o rezerwację miejsc pod nr tel. 74 84 56 334 w. 14. Ilość miejsc ograniczona, pierwszeństwo rezerwacji dla uczniów głuszyckich szkół i przedszkoli. Wstęp 10 zł.

Serdecznie zapraszamy!