Serdecznie zapraszamy czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy po kolejne nowości czytelnicze, które zawitały na nasze półki. Tym razem postawiliśmy głównie na zakup uwielbianych przez naszych czytelników kryminałów!

Szczególnie polecamy cykl sześciu książek Piotra Górskiego: „Kruk”, „Gorszy”, „Krewni”, „Królowa lalek”, „Bliska znajoma” i „Ćma”. Wśród zakupionych nowości wydawniczych nie mogło zabraknąć także miejsca dla literatury obyczajowej. Na zbliżające się jesienne, długie wieczory proponujemy następujące tytuły: „Zakątek nadziei” Pauliny Kozłowskiej czy „Leo” Agnieszki Lingas- Łoniewskiej.

Dziękujemy naszym głuszyckim czytelnikom za liczne wypożyczenia zakupionych nowości i zachęcamy do obserwowania naszej biblioteki w mediach społecznościowych. Przypominamy, że propozycje książek do zakupu można zgłaszać podczas wizyty w bibliotece lub przesyłać na adres mailowy: biblioteka@gluszyca.pl lub poprzez wypełnienie formularza na stronie www.ckmbp-gluszyca.pl/zakładka Biblioteka/Zaproponuj do zakupu.

Nazwa zadania: „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i /lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”
Realizacje zadania jest „dofinansowana ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”.