Głuszycka biblioteka przy zakupach nowości wydawniczych pamięta także o naszych milusińskich… Sporo pięknie wydanych i bogato ilustrowanych tytułów zagościło w ostatnim czasie na półkach oddziału dziecięcego. Książki pomocne w oswajaniu emocji oraz do nauki czytania czekają na naszych najmłodszych.

Szczególnie polecamy następujące tytuły :

  • Anna Czerwińska- Rydel: „Zagraj to, Fryderyku! Czytam sobie. Poziom I”
  • Joanna Olech „Kartofel i Werka blogerka. Czytam sobie. Poziom II”
  • Dagmar Geisler „Po co ten stres?!Jak radzić sobie z presją i napięciami”
  • Dagmar Geisler „Nie jest źle mówić nie! O wyrazaniu i szanowaniu sprzeciwu”
  • Dagmar Geisler „Jeszcze trochę! Jak znaleźć umiar!”
  • Dagmar Geisler ”Jestem wściekły! Jak pokonać złość”

Czytanie od najmłodszych lat życia dziecka procentuje w przyszłości, a nasza biblioteka z przyjemnością pomoże każdemu czytelnikowi dobrać odpowiednią lekturę. Dziękujemy rodzicom i opiekunom dzieci za liczne wypożyczenia zakupionych już nowości i zachęcamy do stałego obserwowania naszej biblioteki w mediach społecznościowych.

Nazwa zadania: „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i /lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”
Realizacje zadania jest „dofinansowana ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”.

 

Biblioteka Narodowa

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0