Maciej_Lulko_-_praca_nr_3_4TRVxMasz pomysł na piosenkę, która będzie promowała Dolny Śląsk? Weź udział w konkursie. Masz czas do 15 kwietnia.

Konkurs organizuje firma Borzym Music Polska we współpracy z Ośrodkiem Kultury i Sztuki we Wrocławiu i Agorą. Mogą w nim wziąć udział twórcy i artyści z całej Polski. 

Konkursowa piosenka może mieć dowolny akompaniament. Ważne, by była związana tematycznie z naszym regionem i podkreślała rolę, jaką Dolny Śląsk spełnia w Europie. Dolnoślązacy będą mogli później wykorzystywać ten utwór podczas różnego rodzaju obchodów, imprez i innych wydarzeń.

Piosenka nie może trwać dłużej niż trzy i pół minuty. Tę najlepszą spośród zgłoszonych wybierze trzyosobowa komisja, a zwycięzca dostanie 30 tys. zł (brutto). 

SZCZEGÓŁY NA STRONIE: www.dokis.pl

Komisję stworzą: 

*Agata Borzym – od niemal 18 lat związana z branżą fonograficzną w Polsce, współpracowała przez wiele lat z TVP, Sony Music Polska i Kayaxem, pod własnym szyldem – Borzym Music Polska zajmuje się obsługą promocyjną i menedżerską artystów, współpracuje m.in. z Krzysztofem Kiljańskim, Michałem Urbaniakiem oraz Tomkiem Szymusiem i jego orkiestrą,

* Artur Lesicki – gitarzysta i kompozytor, który uprawia różne gatunki muzyki – głównie jazz, na swoim koncie ma kilkanaście nagranych płyt, jest jednym z liderów czołowej polskiej grupy jazzu elektrycznego Funky Groove, według magazynu „Jazz Forum” najlepszego zespołu jazzu elektrycznego 2003 r. i 2004 r., od ponad 15 lat zajmuje się także działalnością pedagogiczną, dając wykłady na największych i najbardziej prestiżowych polskich warsztatach muzycznych, jest też wykładowcą na Wydziale Jazzu Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

źródło: dokis.pl