W sobotę 18 lipca o godz. 21.30 na placu przy Centrum Przesiadkowym w Głuszycy zapraszamy na premierowy seans filmowy letniego kina plenerowego. Zobaczymy amerykański komediodramat muzyczny  „LA LA LAND” (2016, reżyseria i scenariusz Damien Chazelle) . Film nagrodzony wieloma prestiżowymi statuetkami, w rolach głównych: Ryan Gosling, Emma Stone, John Legend, Rosemarie DeWitt.  „LA LA LAND” uzyskał przychylne recenzje krytyków i zdobył 6 Oscarów, 7 nagród Złotych Globów oraz 5 nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej.

 W trosce o Państwa bezpieczeństwo przypominamy o obowiązujących wymogach sanitarnych: dezynfekcja rąk, dystans 2 m między oglądającymi/ 5m2 na osobę, ew. osłony ust i nosa w przypadku braku zachowania dystansu oraz konieczność wypełnienia przed wejściem na wydzielony plac oświadczenia nt. stanu zdrowia. Do letniego kina plenerowego zapraszają Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy.  Partner wydarzenia: Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Wstęp wolny. Zapewniamy leżaki – ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Uwaga! W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych wydarzenie zostanie przeniesione na inny termin!

Uczestnictwo w wydarzeniu „Kino Open Air” jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu, którego zapisów uczestnik jest zobowiązany przestrzegać. Prosimy także o wypełnienie załączonej deklaracji. Poniżej publikujemy:

– regulamin wydarzenia Regulamin uczestnictwa w wydarzeniu (1)

-oświadczenie uczestnika wydarzenia Załącznik nr 1 do regulaminu uczestnictwa w wydarzeniu (1)

Uprzejmie prosimy kierowców o parkowanie w dniu 18 lipca br. w dalszej części Centrum Przesiadkowego, tzn. na placu za budynkiem i pozostawienie wolnej przestrzeni dla organizacji kina plenerowego na placu naprzeciwko budynku.