Lubisz tańczyć? Chcesz ciekawie i aktywnie spędzić piątkowe popołudnie? Zapraszamy na zajęcia taneczne do Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy. Od 18 lutego planujemy uruchomić dwie grupy zajęć tanecznych:
• taniec towarzyski dla dzieci – zajęcia w piątki o godz. 16.30,
• latino solo – zajęcia dla dorosłych w piątki o godz. 17.45.
Zajęcia poprowadzi Piotr Szewczyk ze Szkoły Tańca CORDEX. Zajęcia 18 lutego i 25 lutego traktujemy jako zajęcia próbne- koszt za 1 godzinę zajęć: 30 zł/os. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 500 011 575.
Od marca planujemy utworzyć dwie stałe grupy i wprowadzić karnety z płatnością z góry za cały miesiąc. Cena karnetu miesięcznego wynosić będzie 120 zł/os. Więcej informacji pod nr tel. 500 011 575 oraz mailowo: ckmbp@gluszyca.pl
Więcej o zajęciach:
LATINO SOLO to tańce latynoamerykańskie wzbogacone o salsę i bachatę tańczone bez partnera. Do czerpania radości z tańca w rytmicznej gorącej muzyce latynoskiej nie potrzebujemy partnera. Zajęcia przyniosą radość, spełnienie oraz dużo ruchu ciała. Spalimy kalorie przy latynoskich rytmach.
TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI to nie tylko wyrafinowana sztuka, ale także przyjemna aktywność i poprawa sylwetki przez zabawę. Na zajęciach uczymy gorących tańców latynoamerykańskich jak samba, cha-cha czy jive, a także eleganckich standardowych jak walc angielski, wiedeński czy quickstepa . Prowadzenie i poziom dostosowany jest do wieku uczestników – dzieci. Preferujemy dzieci w wieku 8-12 lat. Chcącym poznać smak tanecznej rywalizacji i tańca na zaawansowanym poziomie proponujemy treningi w Klubie Tańca Towarzyskiego.
Pierwsze zajęcia poprowadzi PIOTR SZEWCZYK – właściciel wałbrzyskiej Szkoły Tańca Cordex. To tancerz mistrzowskiej międzynarodowej klasy S, sędzia Światowej Federacji Tańca Sportowego (WDSF) i krajowej (FTS), dyplomowany trener sportu tanecznego, odznaczony za zasługi dla sportu przez Ministra Sportu. Inicjator wielu wydarzeń tanecznych na poziomie krajowym i międzynarodowym. Uwielbia dzielić się swoją pasją zarówno na poziomie par sportowych, jak również tych, którzy traktują taniec wyłącznie w formie rozrywkowej i rekreacyjnej. Taniec to jego życie. Kolejne zajęcia poprowadzi tancerz ze Szkoły Tańca Cordex w Wałbrzychu.
Zapraszamy i czekamy na miłośników tańca!