Koncertem zespółu  JA-RE-DA wraz z niespodzianką w wykonaniu męskiej części Głuszyckiej Grupy Teatralnej „Po Godzinach” świętowano już w niedzielę 7 marca w głuszyckim Centrum Kultury-MBP. Wydarzenie było na żywo transmitowane na profilu społecznościowym Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy i było dostępne jeszcze w dniu 8 marca.

Nastrojowe, znane i lubiane przeboje wykonali dla publiczności głuszyczanie- Państwo Jadwiga i Daniel Klameccy. W trakcie koncertu oglądający relację mieli możliwość przesyłania życzeń, które były odczytywane przez prowadzącego wydarzenie Roberta Delegiewicz. Na koniec wiele radości wywołał brawurowy kabaretowy występ panów z Głuszyckiej Grupy Teatralnej „Po godzinach” w składzie: Mirosław Żołopa, Grzegorz Milczarek, Artur Gołda i Robert Delegiewicz.

Moc najserdeczniejszych życzeń wszystkim Paniom przekazał w imieniu głuszyckich władz samorządowych Burmistrz Głuszycy Roman Głód. Do życzeń dołączyła się także dyrektor CK-MBP Sabina Jelewska, która przekazała podziękowania dla pracowników instytucji oraz wszystkich osób wspierających organizację głuszyckiego Dnia Kobiet.

Wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet życzymy jeszcze raz dużo zdrowia, wiosny w sercu, wielu radosnych chwil oraz  poczucia spełnienia w wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych i rodzinnych.