W piątek 4 czerwca o godzinie 21:00 zapraszamy na pierwszą w sezonie 2021 projekcję kina plenerowego na placu przy Centrum Przesiadkowym w Głuszycy (ul. Łukasiewicza). Zobaczymy brytyjsko-amerykański film „Mamma Mia!” z 2008 roku w reżyserii Phyllidy Lloyd, będący ekranizacją musicalu pod tym samym tytułem. Fabuła filmu opiera się na piosenkach szwedzkiego zespołu ABBA. Na projekcję filmu zapraszają Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy. Partner wydarzenia: Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Informujemy, że na terenie pokazu obowiązywać będą aktualne obostrzenia sanitarne ( dezynfekcja rąk i dystans) oraz konieczne będzie wypełnienie deklaracji uczestnictwa. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem KINA OPEN AIR Głuszyca.  Wstęp wolny. Zapewniamy leżaki – ilość miejsc ograniczona. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych wydarzenie zostanie przeniesione na inny termin!

Uprzejmie prosimy kierowców o nieparkowanie w dniu  4 czerwca  w dalszej części Centrum Przesiadkowego, tzn. na placu za budynkiem i pozostawienie wolnej przestrzeni dla organizacji kina plenerowego. Miejsca parkingowe będą wydzielone na placu naprzeciwko budynku Centrum Przesiadkowego.

 

Do pobrania:

Regulamin kino plenerowe-1

Zalacznik-nr-1-do-regulaminu-uczestnictwa-w-wydarzeniu-1