Serdecznie zapraszamy na zajęcia z jogi 8 lutego o godz. 18:00 w Centrum Kultury – MBP w Głuszycy Wstęp 40 zł.
„Mam na imię Ewa .
Od kilku lat moją pasją, spełnieniem jest Joga Kundalinii, starożytna technologia, która w dawnych czasach przekazywana była głównie w rodach królewskich z mistrza na ucznia. Teraz jest jogą dostępną dla każdego.
To kompleksowa ścieżka jogi, której częściami składowymi są Japa Joga, Raja Joga, Laya Joga, Shakti Joga, Bhakti oga, Hatha Joga i Mantra Joga.
Praktykując Kundalini Jogę używam jednocześnie wielu precyzyjnych zaawansowanych technik jogicznych takich jak ruch, dźwięk, oddech, relaks, układ dłoni, koncentracja wzroku, medytacja ułożona w pewną nieprzypadkową całość dla spowodowania konkretnego efektu rozwoju intuicji, wzmocnienia układu nerwowego i odpornościowego, usunięcia lęków i blokad, zwiększenia zaufania do siebie, doświadczenia całkowitego relaksu czy dostarczenia sobie dodatkowego zastrzyku energii.
Obudzenie tej energii pozwoliło mi na odkrycie nowej drogi do rozwoju i poznania samej siebie. Praktyka ta cudownie wpłynęła na moje ciało , umysł i duszę.
To połączenie zafascynowało mnie 5 lat temu i trwam w tej fascynacji do dzisiaj, każdego dnia zachwycając się tą technologią coraz bardziej.
Wiele lat zadawałam sobie pytanie co to właściwie jest ta Kundalinii?!
Teraz już wiem i dokładnie czuję, że to nasza energia życiowa którą mamy w sobie, w każdej najmniejszej komórce naszego ciała. To wielka mądrość i moc która jest nam dana od zawsze i z której w pełni możemy korzystać. Szczególnie teraz w czasach kiedy budzenie tej energii jest niezwykle ważne, aby podnosić naszą świadomość.
Stąd pomysł aby stać się nauczycielem Jogi Kundalini. To wielki przywilej i zaszczyt.
Ewa Knap
▫️ K.R.I. Kundalini Yoga Teacher poziom I (nauczyciel Jogi Kundalini);
▫️ K.R.I. Kundalini Yoga Teacher poziom II (nauczyciel Jogi Kundalini) 1 moduł Autentyczne Relacje;
▫️ Sat Nam Rasayan poziom I (sztuka uzdrawiania w głębokiej medytacji);
▫️ Reiki Millennium Master Teacher.
Fb: Mala Joga Kundalini
E-mail. ek.jogakundalini@gmail.com wstęp: 40zł”