Masz powyżej 50 lat i mieszkasz na terenie woj. dolnośląskiego lub opolskiego? Pamiętasz jak się pracowało przed zmianami ustrojowymi i masz pamiątki z tego okresu? Wyciągnij z szuflady stare albumy ze zdjęciami i weź udział w wyjątkowej zabawie internetowej!

Konkurs „Nasza Praca w PRL” ma na celu zebranie zdjęć przedstawiających zawodową codzienność Polaków w PRL. Wszystkie przesłane przez uczestników fotografie ukażą się w pokonkursowej galerii online, a najlepsze zostaną nagrodzone przez jury.

Konkurs skierowany jest do osób w wieku 50+ zamieszkałych na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego. Aby wziąć udział w akcji, należy wypełnić internetowy formularz, który wraz z regulaminem znajduje się stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-zachod

Zgłoszenia może dokonać sam uczestnik, ale także jego bliski lub znajomy – wystarczy podać w formularzu dane zgłaszającego. Można przesłać zgłoszenie do 12 stycznia 2021 r., a wraz z nim w formie cyfrowej maksymalnie 3 fotografie związane z pracą w PRL.

Do wygrania atrakcyjne nagrody: telefony komórkowe, kurs komputerowy od partnera projektu (strefakursow.pl), książki i gadżety. Konkurs dla bezpieczeństwa uczestników jest w całości prowadzony drogą internetową. Zapraszamy!

Pomysłodawcą i koordynatorem konkursu jest portal Aplikuj.pl.