Na drugą edycję konkursu plastycznego zapraszamy uczniów oraz przedszkolaki ze wszystkich placówek oświatowych gminy Głuszyca.Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głuszycy. Izabela Katarzyna Mrzygłocka Poseł na Sejm RP objęła ponownie konkurs honorowym patronatem.

Konkurs podzielono na dwie kategorie wiekowe – uczniowie, przedszkolaki kl. 0-I oraz uczniowie klas II-III.

Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką w formacie A4. Cała reszta zależy już od wyobraźni małych autorów. Gotowe dzieła wystarczy opatrzyć opisem (musi on zawierać imię i nazwisko, wiek autora, klasa, szkoła – dokładny adres, numer telefonu oraz imię, nazwisko opiekuna, pod którego kierunkiem powstała praca), a potem jeszcze poprosić rodziców o pisemną zgodę na wzięcie udziału w konkursie oraz publikację nazwisk i zdjęć w prasie.

Prace składamy/przesyłamy do Szkoły Podstawowej nr 3 w Głuszycy (ul. Kolejowa 8) z dopiskiem „konkurs plastyczny” w nieprzekraczalnym terminie do 06.05.2019 roku (poniedziałek). Wręczenie nagród odbędzie się w maju, o czym osoby nagrodzone zostaną poinformowane telefonicznie.