Reniferki, choinki, gwiazdki, kotki czy serduszka to tylko niektóre kształty pierniczków, jakie dekorowały dzieci wraz z rodzicami 6 grudnia podczas mikołajkowych warsztatów, które odbyły się już po raz kolejny w Centrum Kultury – MBP w Głuszycy.

Podczas piernikowych warsztatów właściciel głuszyckiego „Jadła” Grzegorz Czepil zdradził obecnym swoje kulinarne sekrety dotyczące wypieku i zdobienia  świątecznych pierników. Przy nastrojowej muzyce i aromatycznej herbacie dzieci wspólnie z rodzicami zdobiły swoje pierniczki, zamieniając je w piękne świąteczne i smaczne ozdoby. Do dzieci zawitał także długo oczekiwany gość- święty Mikołaj, który z ogromna sympatia przywitał się z wszystkimi i wręczył każdemu dziecku drobny upominek.

Serdeczne podziękowania dla  Państwa Katarzyny i Grzegorza Czepil z „Jadła” w Głuszycy za przygotowanie warsztatów wprowadzających dzieci i dorosłych w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Wspólna praca wyzwoliła w uczestnikach warsztatów ogrom kreatywności, pozytywnej energii i dobrego humoru. Dziękujemy wszystkim za bardzo sympatyczne twórcze spotkanie.