Zapraszamy dzieci zamieszkałe w Głuszycy na spotkanie ze św. Mikołajem i radosne zabawy w świątecznym klimacie. Długo oczekiwany gość wraz ze swoimi wesołymi pomocnikami przybędzie do naszej gminy już w piątek 1 grudnia o godz. 16.00 do świetlicy wiejskiej w Kolcach oraz w sobotę 2 grudnia o godz. 15.30 do sali widowiskowej w Centrum Kultury w Głuszycy. Świetna zabawa gwarantowana!

Prosimy o zgłaszanie zainteresowanych udziałem w mikołajkach pod nr tel. 503 102 817 w dni powszednie od poniedziałku do piątku od godz. 9 do 16 lub osobiście w siedzibie Centrum Kultury-MBP w pokoju instruktorów. Ilość miejsc ograniczona. Dzieci w wieku przedszkolnym powinny uczestniczyć w zabawie pod opieką rodzica/opiekuna prawnego. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest wypełnienie i dostarczenie do Centrum Kultury w Głuszycy pisemnej zgody na udział dziecka.

Udział w mikołajkach jest bezpłatny. Zadanie jest dofinansowane z budżetu Gminy Głuszyca ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Do udziału w mikołajkach serdecznie zapraszają Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Głuszycy Grzegorz Milczarek.

MIKOŁAJKI zgoda na udział dziecka(2)