Kochani, chcemy aby było bezpiecznie podczas 30.Finału WOŚP w Głuszycy, dlatego prosimy Was, abyście przygotowany program oglądali na naszym facebooku o 15:30. Podczas transmisji będą również licytacje. Wypatrujcie wolontariuszy, którzy będą od rana chodzić podczas Finału uzbrojeni w maseczki, serduszka i puszki.
Tym razem gramy pod hasłem „Przejrzyj na oczy” i zbieramy środki na okulistykę dziecięcą. W czasie finału w głuszyckim sztabie WOŚP w Centrum Kultury- Miejskiej Bibliotece Publicznej nie zabraknie dobrej energii, płynącej od wykonawców, którzy pojawią się na scenie.
Wystąpią:
Zespół „Póki Co”,
Julia Kamińska i Wojtek Stefanowski,
Maja Świderska- laureatka plebiscytu „Wałbrzych Ma Talent”,
Głuszycka Orkiestra Dęta pod batutą kapelmistrza Eugeniusza Lecia,
Młodzi uczestnicy zajęć wokalnych prowadzonych przez trenera śpiewu Radosława Zychala.
Zobaczymy także pokazy grupy Only Fighting Głuszyca- Karate Kyokushin MMA K-1.
Poza tym podczas finałowej niedzieli będzie można przejechać się głuszyckim e-maluchem i oraz wybrać się na spacer z Grzegorzem Czepilem, który opowie o tajemniczej historii Głuszycy.
Od wczesnych godzin porannych w wielu miejscach na terenie Głuszycy pojawi się 14 wolontariuszy WOŚP z puszkami. Finał rozpoczynamy o godz. 15:30
Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej! Bądźcie z nami!
Przypominamy także o możliwości wpłaty za pomocą e-skarbonki i o wielu głuszyckich punktach ze Stacjonarnymi Puszkami Sztabowymi, które zasilają konto głuszyckiego sztabu WOŚP #6011
Link do listy Stacjonarnych Puszek Sztabowych głuszyckiego sztabu WOŚP #6011
Finał odbędzie się zgodnie z panującymi obostrzeniami sanitarnymi

 

Finał odbędzie się zgodnie z aktualnymi obostrzeniami w Polsce.

Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej! Bądźcie z nami!