Projekt „Zielono mi!- zagospodarowanie przestrzeni przy Centrum Kultury-Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głuszycy został ukończony. Efekty finalne prac można zobaczyć już w okolicach wejścia głównego do siedziby głuszyckiego CK-MBP. Projekt został dofinansowany w ramach konkursu grantowego Fundacji Santander pn.„TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM EKO”- edycja 2021.

Miło nam poinformować, że na liście laureatów konkursu grantowego Fundacji Santander pn.„TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM EKO”- edycja 2021 znalazł się projekt złożony przez Centrum Kultury-Miejską Bibliotekę Publiczną w Głuszycy.

Projekt „Zielono mi!- zagospodarowanie przestrzeni przy Centrum Kultury-Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głuszycy otrzyma wsparcie w postaci grantu w wysokości 3 tys. zł. Warto dodać, że do tegorocznej edycji programu złożone zostały 1062 projekty, z czego nagrodzono 58 wniosków.

Celem głuszyckiego projektu jest zagospodarowanie terenu przy wejściu do siedziby CK-MBP przy udziale potencjału lokalnej społeczności, a także dbałość o estetykę otoczenia i promocja postaw proekologicznych. Realizacja projektu zaplanowana jest do końca lipca br.

SPOTKANIE DLA MIŁOŚNIKÓW ZIELENI

W związku z realizacją projektu „Zielono mi!- zagospodarowanie przestrzeni przy Centrum Kultury-Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głuszycy zapraszamy pasjonatów zieleni na spotkanie konsultacyjne w najbliższy czwartek 27 maja o godz. 15 do sali widowiskowej głuszyckiego CK-MBP.

Wymieniony powyżej projekt otrzymał wsparcie finansowe w wysokości 3 tys. zł w formie darowizny w ramach programu grantowego „Tu mieszkam, Tu zmieniam EKO” organizowanego przez Fundację Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Paderewskiego z siedzibą w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie !